Τετάρτη 26 Φεβρουαρίου 2020
Sunrise: 08.01
Sunset: 19.02
Lunar cycle
day 3
Porphyrios of Gaza; Photini the Samaritan

Ελευθέρια Κομοτηνής 2019 - Κατάθεση Στεφάνου Δευτέρα 13/05/2019

Eleftheria1

Eleftheria 2

Eleftheria 3

 

 

ΚΑΛΩΣ ΗΛΘΑΤΕ ΣΤΟ ΔΙΚΤΥΑΚΟ ΤΟΠΟ ΤΟΥ

1ου ΕΠΑΛ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ

 

  ωράριο σχολείου

ΩΡΟΛΟΓΙΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ - ΕΝΗΜΕΡΩΣΕΙΣ ΓΟΝΕΩΝ

 

ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ

Τρίτη 11/02/2019 και ώρα 11:40 θα δοθούν βαθμοί στους γονείς και κηδεμόνες των μαθητών του σχολείου μας. Σας περιμένουμε.

 


         

 


 ΕΠΙΛΕΓΩ ΕΠΑ.Λ.

 


 

Σε περίπτωση που δε μπορείτε να δείτε το βίντεο πατήστε στον παρακάτω σύνδεσμο:

http://vod-new.sch.gr/asset/detail/xHgFKnaXA6XkcDUfJvSbYDKU/rNnsETdiXUWEakUCIowH7EIp

 

 

 

 


 

ΒΡΑΒΕΥΣΗ ΜΑΘΗΤΩΝ ΤΟΥ 1ΟΥ ΕΠΑΛ ΣΕ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟ

Την Παρασκευή 5 Μαΐου 2017, μέλη της ομάδας του  1ου ΕΠΑ.Λ. Κομοτηνής και 1ου Ε.Κ. Κομοτηνής  βραβεύτηκαν στην Αθήνα για την εργασία τους στον εκπαιδευτικό διαγωνισμό «Φτιάξε το δικό σου σεισμογράφο». Η εργασία αυτή αναδείχθηκε ανάμεσα στις δέκα καλύτερες εργασίες σε όλη την Ελλάδα.

Ο διαγωνισμός πραγματοποιήθηκε στο πλαίσιο του ευρωπαϊκού προγράμματος Erasmus+ «Schools Study Earthquakes» και του ευρωπαϊκού έργου «Ark of Inquiry» από την Ελληνογερμανική Αγωγή και το Γεωδυναμικό Ινστιτούτο του Εθνικού Αστεροσκοπείου Αθηνών.


Οι εννέα μαθητές με αλφαβητική σειρά ήταν: Αλεξίου Αλέξανδρος, Αμέτ Τεομάν, Απτουραχμάν Βεϊσέλ, Αχμέτ Ερκάλ,Μαγδαλάς Αλέξανδρος, Μολλά Ιμπράμ Ταρήκ, Σαϊτ Χαλήλ Οζνούρ, Τζελέπης Πάρης και Φράγκατζης Εμμανουήλ. Οι συντονιστές καθηγητές τους είναι οι Μισιρλής Ευάγγελος, Κασάπης Αθανάσιος και Αξιωτίδης Χριστόδουλος. Η βράβευση θα πραγματοποιηθηκε στο  Γεωδυναμικό Ινστιτούτο του Εθνικού Αστεροσκοπείου Αθηνών.

 

Δείτε περισσότερα στο: http://www.paratiritis-news.gr/article/190942/Seismografos-made-in-Komotini 

 

seismograph


ΒΡΑΒΕΥΣΗ ΜΑΘΗΤΩΝ ΤΟΥ 1ΟΥ ΕΠΑΛ ΣΕ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟ ΡΟΜΠΟΤΙΚΗΣ

Η  ομάδα του σχολείου μας RoboSpiders με προπονητή τον κο Αξιωτίδη Χριστόδουλο κατέκτησε τη δεύτερη θέση στο πρωτάθλημα WRO Hellas και ποι συγκεκριμένα στην κατηγορία Λυκείου - τεχνική REGULAR.    

http://wrohellas.ning.com/page/wro-2011

 

     

         

 
 

ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΓΟΝΕΩΝ ΚΑΙ ΚΗΔΕΜΟΝΩΝ 1ου ΕΠΑ.Λ. ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ "ΟΙ ΤΡΕΙΣ ΙΕΡΑΡΧΕΣ"

ΠΡΟΕΔΡΟΣ:

ΔΑΛΘΑΝΑΣΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

   

ΑΝΤΙΠΡΟΕΔΡΟΣ:

ΓΚΟΥΡΔΟΓΛΟΥ ΚΩΝ/ΝΟΣ

   

ΓΡΑΜΜΑΤΕΑΣ:

ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ

   

ΤΑΜΙΑΣ:

ΕΜΙΝ ΑΜΕΤ ΑΧΜΕΤ

   

ΜΕΛΗ:

ΣΕΠΕΤΖΗ ΡΑΜΑΔΑΝ

 

ΚΥΡΙΑΚΟΓΛΟΥ ΞΑΝΘΗ

 

ΚΑΡΑΣΤΡΑΤΙΔΟΥ ΒΗΘΛΕΕΜ

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΕΞΕΤΑΣΕΩΝ ΜΑΪΟΥ- ΙΟΥΝΙΟΥ 2017

 

Το πρόγραμμα εξετάσεων σε μορφή pdf για την Α&Β ΤΑΞΗ και για την Γ ΤΑΞΗ

 

Α ΤΑΞΗ

 

ΩΡΑ ΔΕΥΤΕΡΑ ΤΡΙΤΗ ΤΕΤΑΡΤΗ ΠΕΜΠΤΗ 11 ΜΑΙΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 12 ΜΑΙΟΥ
8:20-10:30       ΝΕΑ ΕΛΛΗΝΙΚΑ
ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΒΑΦΕΙΑΔΟΥ
3ΩΡΕΣ
ΑΡΧΕΣ ΓΡΑΜ ΚΑΙ ΑΡΧ ΣΧΕΔΙΟΥ
ΚΕΛΛΑΡΟΥ - ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΟΣ - ΒΑΒΟΥΡΑ - ΠΑΣΧΑΛΙΔΟΥ - ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΑΚΗΣ
3ΩΡΕΣ
  ΔΕΥΤΕΡΑ 15 ΜΑΙΟΥ ΤΡΙΤΗ 16 ΜΑΙΟΥ ΤΕΤΑΡΤΗ 17 ΜΑΙΟΥ ΠΕΜΠΤΗ 18 ΜΑΙΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 19 ΜΑΙΟΥ
8:20-10:30 ΧΗΜΕΙΑ
ΣΤΑΜΟΥΔΗ - ΒΑΛΑΚΑΣ
ΑΡΧΕΣ ΗΛΕΚΤΡ. ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΗΣ
ΚΑΣΑΠΗΣ - ΑΛΑΜΠΕΗΣ
  ΙΣΤΟΡΙΑ
ΚΙΟΥΤΣΟΥΚΗΣ - ΜΑΧΜΟΥΤ 
ΠΟΛΙΤΙΚΗ ΠΑΙΔΕΙΑ
ΧΑΤΖΗΒΑΣΙΛΕΙΟΥ - ΒΑΦΕΙΑΔΟΥ
  ΔΕΥΤΕΡΑ 22 ΜΑΙΟΥ ΤΡΙΤΗ 23 ΜΑΙΟΥ ΤΕΤΑΡΤΗ 24 ΜΑΙΟΥ ΠΕΜΠΤΗ 25 ΜΑΙΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 26 ΜΑΙΟΥ
8:20-10:30 ΑΛΓΕΒΡΑ
ΜΠΑΛΤΖΙΔΗΣ - ΚΙΚΙΔΑΚΗ 
ΦΥΣΙΚΗ
ΒΑΛΑΚΑΣ - ΣΤΑΜΟΣ
ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗ
ΓΚΟΥΝΤΙΔΟΥΔHΣ - ΔΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΣ
  ΒΙΟΛΟΓΙΑ
ΣΤΑΜΟΥΔΗ - ΠΑΤΡΑ
  ΔΕΥΤΕΡΑ 29 ΜΑΙΟΥ ΤΡΙΤΗ 30 ΜΑΙΟΥ ΤΕΤΑΡΤΗ 31 ΜΑΙΟΥ ΠΕΜΠΤΗ 1 ΙΟΥΝ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 2 ΙΟΥΝ
8:20-10:30 ΑΡΧΕΣ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΙΑΣ
ΓΑΡΟΥΦΑΛΛΗ - ΦΩΤΕΙΝΙΑΣ - ΚΥΡΙΣΚΟΖΟΓΛΟΥ
ΑΓΓΛΙΚΑ
ΗΛΙΑΔΟΥ - ΜΑΧΜΟΥΤ
ΧΗΜΕΙΑ
ΣΙΑΝΤΙΔΟΥ - ΓΑΖΕΤΗ - ΡΟΜΠΟΛΑ
ΓΕΩΜΕΤΡΙΑ
ΤΑΪΡΗ - ΜΠΑΛΤΖΙΔΗΣ
ΘΡΗΣΚΕΥΤΙΚΑ
ΤΑΣΙΔΟΥ - ΒΟΥΤΣΑ

 

 

Β ΤΑΞΗ

 

ΤΟΜΕΑΣ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΙΑΣ

ΩΡΑ ΔΕΥΤΕΡΑ ΤΡΙΤΗ ΤΕΤΑΡΤΗ ΠΕΜΠΤΗ 11 ΜΑΙΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 12 ΜΑΙΟΥ
8:20-10:30       ΕΙΣΑΓΩΓΗ ΣΤΙΣ ΑΡΧΕΣ ΤΗΣ ΕΠΙΣ. ΤΩΝ Η/Υ
ΓΚΟΥΝΤΙΔΟΥΔΗΣ - ΔΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΣ
ΦΥΣΙΚΗ
ΠΑΤΡΑ - ΒΑΛΑΚΑΣ
10:30-12:30          
ΩΡΑ ΔΕΥΤΕΡΑ 15 ΜΑΙΟΥ ΤΡΙΤΗ 16 ΜΑΙΟΥ ΤΕΤΑΡΤΗ 17 ΜΑΙΟΥ ΠΕΜΠΤΗ 18 ΜΑΙΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 19 ΜΑΙΟΥ
8:20-10:30 ΒΑΣΙΚΗ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΙΑ ΕΦΑΡΜΟΓΕΣ (Θ)
ΡΟΖΟΣ - ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ
ΑΓΓΛΙΚΑ
ΗΛΙΑΔΟΥ - ΜΑΧΜΟΥΤ
ΓΕΩΜΕΤΡΙΑ
ΜΠΑΛΤΖΙΔΗΣ - ΤΑΪΡΗ - ΣΠΑΝΟΠΟΥΛΟΥ
ΣΤΟΙΧ. ΤΕΧΝΙΚΗΣ ΘΕΡΜΟΔ ΕΦΑΡΜΟΓΕΣ (Θ)
ΓΑΡΟΥΦΑΛΗ - ΦΩΤΕΙΝΙΑΣ - ΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΥ
ΑΓΓΛΙΚΑ ΤΟΜΕΑ
ΗΛΙΑΔΟΥ - ΜΑΧΜΟΥΤ
10:30-12:30 ΒΑΣΙΚΗ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΙΑ ΕΦΑΡΜ.  (Ε)
ΤΣΙΡΟΓΙΑΝΝΗΣ - ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΥ - ΡΟΖΟΣ - ΑΛΑΜΠΕΗΣ - ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ
ΒΜ2+ΒΜ4
ΒΑΣΙΚΗ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΙΑ ΕΦΑΡΜ.  (Ε)
ΤΣΙΡΟΓΙΑΝΝΗΣ - ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΥ - ΡΟΖΟΣ - ΑΛΑΜΠΕΗΣ - ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ
ΒΜ1+ΒΜ3
  ΣΤΟΙΧ. ΤΕΧΝΙΚΗΣ ΘΕΡΜΟΔ ΕΦΑΡΜΟΓΕΣ (Ε)
ΚΟΥΤΡΕΝΗΣ - ΦΩΤΕΙΝΙΑΣ - ΝΑΚΟΣ - ΜΠΑΝΙΩΤΗΣ
ΒΜ3
ΣΤΟΙΧ. ΤΕΧΝΙΚΗΣ ΘΕΡΜΟΔ ΕΦΑΡΜΟΓΕΣ (Ε)
ΚΟΥΤΡΕΝΗΣ - ΦΩΤΕΙΝΙΑΣ - ΝΑΚΟΣ - ΜΠΑΝΙΩΤΗΣ
ΒΜ4
ΩΡΑ ΔΕΥΤΕΡΑ 22 ΜΑΙΟΥ ΤΡΙΤΗ 23 ΜΑΙΟΥ ΤΕΤΑΡΤΗ 24 ΜΑΙΟΥ ΠΕΜΠΤΗ 25 ΜΑΙΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 26 ΜΑΙΟΥ
8:20-10:30 ΝΕΑ ΕΛΛΗΝΙΚΑ
ΒΟΥΤΣΑ - ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ - ΒΑΦΕΙΑΔΟΥ 3ΩΡΕΣ
ΣΤΟΙΧ. ΤΕΧΝΙΚΗΣ ΘΕΡΜΟΔ ΕΦΑΡΜΟΓΕΣ (Ε)
ΚΟΥΤΡΕΝΗΣ - ΦΩΤΕΙΝΙΑΣ - ΝΑΚΟΣ - ΜΠΑΝΙΩΤΗΣ
ΒΜ1
ΑΛΓΕΒΡΑ
ΚΙΚΙΔΑΚΗ - ΜΠΑΛΤΖΙΔΗΣ - ΤΑΪΡΗ - ΣΠΑΝΟΠΟΥΛΟΥ
  ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑ ΜΗΧ ΚΑΤΑΣΚΕΥΩΝ (Θ)
ΚΥΡΙΣΚΟΖΟΓΛΟΥ - ΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΥ - ΡΟΣΔΟΚΗΣ
10:30-12:30 ΣΤΟΙΧ. ΤΕΧΝΙΚΗΣ ΘΕΡΜΟΔ ΕΦΑΡΜΟΓΕΣ (Ε)
ΚΟΥΤΡΕΝΗΣ - ΦΩΤΕΙΝΙΑΣ - ΝΑΚΟΣ - ΜΠΑΝΙΩΤΗΣ
ΒΜ2
      ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑ ΜΗΧ ΚΑΤΑΣΚΕΥΩΝ ( Ε)
ΑΓΓΕΛΑΚΗΣ - ΓΚΙΚΑΣ - ΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΥ - ΚΟΥΤΡΕΝΗΣ - ΡΟΣΔΟΚΗΣ - ΝΑΚΟΣ
ΒΜ2
ΩΡΑ ΔΕΥΤΕΡΑ 29 ΜΑΙΟΥ ΤΡΙΤΗ 30 ΜΑΙΟΥ ΤΕΤΑΡΤΗ 31 ΜΑΙΟΥ ΠΕΜΠΤΗ 1 ΙΟΥΝ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 2 ΙΟΥΝ
8:20-10:30 ΜΗΧΑΝΙΚΗ -ΑΝΤΟΧΗ
ΓΑΡΟΥΦΑΛΗ ΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΥ  
ΧΗΜΕΙΑ
ΣΤΑΜΟΥΔΗ ΒΑΛΑΚΑΣ
ΘΡΗΣΚΕΥΤΙΚΑ
ΤΑΣΙΔΟΥ
  ΣΧΕΔΙΑΣΜΟΣ ΚΑΙ ΠΕΡΙΓΡΑΦΗ ΣΤΟΙΧ. ΜΗΧΑΝΩΝ
ΡΟΣΔΟΚΗΣ - ΝΑΚΟΣ - ΚΥΡΙΣΚΟΖΟΓΛΟΥ - ΚΟΥΤΡΕΝΗΣ - ΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΥ 
10:30-12:30 ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑ  ΜΗΧ ΚΑΤΑΣΚΕΥΩΝ ( Ε)
ΑΓΓΕΛΑΚΗΣ - ΓΚΙΚΑΣ - ΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΥ - ΚΟΥΤΡΕΝΗΣ - ΡΟΣΔΟΚΗΣ - ΝΑΚΟΣ
ΒΜ1
ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑ  ΜΗΧ ΚΑΤΑΣΚΕΥΩΝ ( Ε)
ΑΓΓΕΛΑΚΗΣ - ΓΚΙΚΑΣ - ΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΥ - ΚΟΥΤΡΕΝΗΣ - ΡΟΣΔΟΚΗΣ - ΝΑΚΟΣ
ΒΜ3
ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑ  ΜΗΧ ΚΑΤΑΣΚΕΥΩΝ ( Ε)
ΑΓΓΕΛΑΚΗΣ - ΓΚΙΚΑΣ - ΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΥ - ΚΟΥΤΡΕΝΗΣ - ΡΟΣΔΟΚΗΣ - ΝΑΚΟΣ
ΒΜ4
   

 

ΤΟΜΕΑΣ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΙΑΣ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΗΣ ΚΑΙ ΑΥΤΟΜΑΤΙΣΜΟΥ

ΩΡΑ ΔΕΥΤΕΡΑ ΤΡΙΤΗ ΤΕΤΑΡΤΗ ΠΕΜΠΤΗ 11 ΜΑΙΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 12 ΜΑΙΟΥ
8:20-10:30       ΕΙΣΑΓΩΓΗ ΣΤΙΣ ΑΡΧΕΣ ΤΗΣ ΕΠΙΣ. ΤΩΝ Η/Υ
ΓΚΟΥΝΤΙΔΟΥΔΗΣ - ΔΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΣ
ΦΥΣΙΚΗ
ΠΑΤΡΑ - ΒΑΛΑΚΑΣ
10:30-12:30          
ΩΡΑ ΔΕΥΤΕΡΑ 15 ΜΑΙΟΥ ΤΡΙΤΗ 16 ΜΑΙΟΥ ΤΕΤΑΡΤΗ 17 ΜΑΙΟΥ ΠΕΜΠΤΗ 18 ΜΑΙΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 19 ΜΑΙΟΥ
8:20-10:30 ΒΑΣΙΚΑ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΑ (Θ)
ΚΑΤΣΙΜΙΓΑΣ - ΚΑΣΑΠΗΣ
ΑΓΓΛΙΚΑ
ΗΛΙΑΔΟΥ - ΜΑΧΜΟΥΤ
ΓΕΩΜΕΤΡΙΑ
ΜΠΑΛΤΖΙΔΗΣ - ΤΑΪΡΗ - ΣΠΑΝΟΠΟΥΛΟΥ
ΕΣΩΤΕΡΙΚΕΣ ΗΛΕΚΤΡΙΚΕΣ ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ (Θ)
ΑΛΑΜΠΕΗΣ - ΓΚΑΖΙΝΟΣ
ΑΓΓΛΙΚΑ ΤΟΜΕΑ
ΗΛΙΑΔΟΥ - ΜΑΧΜΟΥΤ
10:30-12:30 ΒΑΣΙΚΑ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΑ (Ε)
ΚΑΣΑΠΗΣ - ΑΞΙΩΤΙΔΗΣ - ΚΑΤΣΙΜΙΓΑΣ - ΜΙΣΙΡΛΗΣ
ΒΗ1
ΒΑΣΙΚΑ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΑ (Ε)
ΚΑΣΑΠΗΣ - ΑΞΙΩΤΙΔΗΣ - ΚΑΤΣΙΜΙΓΑΣ - ΜΙΣΙΡΛΗΣ
ΒΗ2
  ΕΣΩΤΕΡΙΚΕΣ ΗΛΕΚΤΡΙΚΕΣ ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ (Ε)
ΓΚΑΖΙΝΟΣ - ΛΥΡΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ
ΒΗ2
ΕΣΩΤΕΡΙΚΕΣ ΗΛΕΚΤΡΙΚΕΣ ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ (Ε)
ΓΚΑΖΙΝΟΣ - ΛΥΡΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ
ΒΗ1
ΩΡΑ ΔΕΥΤΕΡΑ 22 ΜΑΙΟΥ ΤΡΙΤΗ 23 ΜΑΙΟΥ ΤΕΤΑΡΤΗ 24 ΜΑΙΟΥ ΠΕΜΠΤΗ 25 ΜΑΙΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 26 ΜΑΙΟΥ
8:20-10:30 ΝΕΑ ΕΛΛΗΝΙΚΑ
ΒΟΥΤΣΑ - ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ - ΒΑΦΕΙΑΔΟΥ
3ΩΡΕΣ
ΑΥΤΟΜΑΤΙΣΜΟΙ ΑΙΣΘΗΤΗΡΕΣ ΚΑΙ ΒΑΣΙΚΑ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΑ(Θ)
ΜΙΣΙΡΛΗΣ - ΡΟΖΟΣ
ΑΛΓΕΒΡΑ
ΚΙΚΙΔΑΚΗ - ΜΠΑΛΤΖΙΔΗΣ - ΤΑΪΡΗ - ΣΠΑΝΟΠΟΥΛΟΥ
  ΕΙΣΑΓΩΓΗ ΣΤΑ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΙΚΑ ΣΥΣΤΗΜΑΤΑ ΚΑΙ ΔΙΚΤΥΑ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΩΝ (Ε)
ΚΑΣΑΠΗΣ - ΓΚΟΥΝΤΙΔΟΥΔΗΣ
10:30-12:30    ΑΥΤΟΜ ΑΙΣΘΗΤΗΡΕΣ ΚΑΙ ΒΑΣΙΚΑ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΑ (Ε)
ΓΚΑΖΙΝΟΣ - ΜΙΣΙΡΛΗΣ - ΚΑΤΣΙΜΙΓΑΣ - ΛΥΡΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ
ΒΗ1
ΑΥΤΟΜ ΑΙΣΘΗΤΗΡΕΣ ΚΑΙ ΒΑΣΙΚΑ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΑ (Ε)
ΓΚΑΖΙΝΟΣ - ΜΙΣΙΡΛΗΣ - ΚΑΤΣΙΜΙΓΑΣ - ΛΥΡΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ
ΒΗ2
   
ΩΡΑ ΔΕΥΤΕΡΑ 29 ΜΑΙΟΥ ΤΡΙΤΗ 30 ΜΑΙΟΥ ΤΕΤΑΡΤΗ 31 ΜΑΙΟΥ ΠΕΜΠΤΗ 1 ΙΟΥΝ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 2 ΙΟΥΝ
8:20-10:30 ΗΛΕΚΤΡΟΤΕΧΝΙΑ (Θ)
ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΥ - ΚΑΤΣΙΜΙΓΑΣ
ΧΗΜΕΙΑ
ΣΤΑΜΟΥΔΗ - ΒΑΛΑΚΑΣ
ΘΡΗΣΚΕΥΤΙΚΑ
ΤΑΣΙΔΟΥ
ΣΧΕΔΙΟ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΙΚΟ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΟ ΜΕ Η/Υ(Ε)
ΤΣΙΡΟΓΙΑΝΝΗΣ - ΚΑΣΑΠΗΣ
ΒΗ1
ΣΧΕΔΙΟ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΙΚΟ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΟ ΜΕ Η/Υ(Ε)
ΤΣΙΡΟΓΙΑΝΝΗΣ - ΚΑΣΑΠΗΣ
ΒΗ2
10:30-12:30          

 

 

 

ΤΟΜΕΑΣ ΔΟΜΙΚΩΝ ΕΡΓΩΝ, ΔΟΜΗΜΕΝΟΥ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ,ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΙΚΟΥ ΣΧΕΔΙΑΣΜΟΥ

ΩΡΑ ΔΕΥΤΕΡΑ ΤΡΙΤΗ ΤΕΤΑΡΤΗ ΠΕΜΠΤΗ 11 ΜΑΙΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 12 ΜΑΙΟΥ
8:20-10:30       ΕΙΣΑΓΩΓΗ ΣΤΙΣ ΑΡΧΕΣ ΤΗΣ ΕΠΙΣ. ΤΩΝ Η/Υ
ΓΚΟΥΝΤΙΔΟΥΔΗΣ - ΔΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΣ
ΦΥΣΙΚΗ
ΠΑΤΡΑ - ΒΑΛΑΚΑΣ
10:30-12:30          
ΩΡΑ ΔΕΥΤΕΡΑ 15 ΜΑΙΟΥ ΤΡΙΤΗ 16 ΜΑΙΟΥ ΤΕΤΑΡΤΗ 17 ΜΑΙΟΥ ΠΕΜΠΤΗ 18 ΜΑΙΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 19 ΜΑΙΟΥ
8:20-10:30 ΟΙΚΟΔΟΜΙΚΟ ΣΧΕΔΙΟ
ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ - ΠΑΣΧΑΛΙΔΟΥ
ΑΓΓΛΙΚΑ
ΗΛΙΑΔΟΥ - ΜΑΧΜΟΥΤ
ΓΕΩΜΕΤΡΙΑ
ΜΠΑΛΤΖΙΔΗΣ - ΤΑΪΡΗ - ΣΠΑΝΟΠΟΥΛΟΥ
ΚΤΙΡΙΑΚΑ ΕΡΓΑ ΚΑΙ ΔΟΜΙΚΑ ΥΛΙΚΑ (Θ )
ΒΑΒΟΥΡΑ ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΑΚΗΣ
ΑΓΓΛΙΚΑ ΤΟΜΕΑ
ΗΛΙΑΔΟΥ - ΜΑΧΜΟΥΤ
10:30-12:30       ΚΤΙΡΙΑΚΑ ΕΡΓΑ ΚΑΙ ΔΟΜΙΚΑ ΥΛΙΚΑ (Ε)
ΒΑΒΟΥΡΑ - ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΑΚΗΣ
 
ΩΡΑ ΔΕΥΤΕΡΑ 22 ΜΑΙΟΥ ΤΡΙΤΗ 23 ΜΑΙΟΥ ΤΕΤΑΡΤΗ 24 ΜΑΙΟΥ ΠΕΜΠΤΗ 25 ΜΑΙΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 26 ΜΑΙΟΥ
8:20-10:30 ΝΕΑ ΕΛΛΗΝΙΚΑ
ΒΟΥΤΣΑ - ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ - ΒΑΦΕΙΑΔΟΥ
3ΩΡΕΣ
ΤΟΠΟΓΡΑΦΙΚΟ ΣΧΕΔΙΟ - ΨΗΦΙΑΚΗ ΧΑΡΤΟΓΡΑΦΙΑ (Ε)
ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΟΣ - ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ
ΑΛΓΕΒΡΑ
ΚΙΚΙΔΑΚΗ - ΜΠΑΛΤΖΙΔΗΣ - ΤΑΪΡΗ - ΣΠΑΝΟΠΟΥΛΟΥ
  ΔΟΜΗΜΕΝΟ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝ ΚΑΙ ΠΟΛΕΟΔΟΜΙΚΕΣ ΕΦΑΡΜΟΓΕΣ
ΚΕΛΛΑΡΟΥ - ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ 
10:30-12:30           
ΩΡΑ ΔΕΥΤΕΡΑ 29 ΜΑΙΟΥ ΤΡΙΤΗ 30 ΜΑΙΟΥ ΤΕΤΑΡΤΗ 31 ΜΑΙΟΥ ΠΕΜΠΤΗ 1 ΙΟΥΝ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 2 ΙΟΥΝ
8:20-10:30 ΤΟΠΟΓΡΑΦΙΑ (Θ )
ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΑΚΗΣ - ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ
ΧΗΜΕΙΑ
ΣΤΑΜΟΥΔΗ - ΒΑΛΑΚΑΣ
ΘΡΗΣΚΕΥΤΙΚΑ
ΤΑΣΙΔΟΥ
   ΣΧΕΔΙΟ ΔΟΜΙΚΩΝ ΕΡΓΩΝ ΜΕ Η/Υ
ΒΑΒΟΥΡΑ - ΠΑΣΧΑΛΙΔΟΥ
10:30-12:30 ΤΟΠΟΓΡΑΦΙΑ (Ε )
ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ - ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΑΚΗΣ
       

 

 

Γ ΤΑΞΗ

 

 

 

Γ ΤΑΞΗ

 

ΨΥΚΤΙΚΩΝ ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΩΝ ΚΑΙ ΚΛΙΜΑΤΙΣΜΟΥ

ΩΡΑ ΔΕΥΤΕΡΑ ΤΡΙΤΗ ΤΕΤΑΡΤΗ ΠΕΜΠΤΗ 11 ΜΑΙΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 12 ΜΑΙΟΥ
8:20-10:30       ΑΛΓΕΒΡΑ
ΚΙΚΙΔΑΚΗ - ΜΠΑΛΤΖΙΔΗΣ
ΕΙΣΑΓΩΓΗ ΣΤΙΣ ΑΡΧΕΣ ΤΗΣ ΕΠΙΣ. ΤΩΝ Η/Υ
ΓΚΟΥΝΤΙΔΟΥΔΗΣ - ΔΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΣ
10:30-12:30          
ΩΡΑ ΔΕΥΤΕΡΑ 15 ΜΑΙΟΥ ΤΡΙΤΗ 16 ΜΑΙΟΥ ΤΕΤΑΡΤΗ 17 ΜΑΙΟΥ ΠΕΜΠΤΗ 18 ΜΑΙΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 19 ΜΑΙΟΥ
8:20-10:30 ΓΕΩΜΕΤΡΙΑ
ΚΙΚΙΔΑΚΗ - ΜΠΑΛΤΖΙΔΗΣ
ΝΕΟΕΛΛΗΝΙΚΗ ΛΟΓΟΤΕΧΝΙΑ
ΒΟΥΤΣΑ - ΒΑΦΕΙΑΔΟΥ
ΣT.ΜΗΧΑΝΩΝ
ΚΟΥΜΟΥΡΙΔΟΥ - ΓΑΡΟΥΦΑΛΗ
ΣΥΣΤΗΜ ΕΛΕΓΧΟΥ ΡΥΘΜ ΚΑΙ ΑΥΤ ΕΓΚΑΤ. (Θ)
ΤΣΙΡΟΓΙΑΝΝΗΣ - ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ
ΦΥΣΙΚΗ
ΒΑΛΑΚΑΣ - ΣΤΑΜΟΥΔΗ
10:30-12:30 ΑΓΓΛΙΚΑ
ΗΛΙΑΔΟΥ - ΜΑΧΜΟΥΤ
    ΣΥΣΤΗΜ ΕΛΕΓΧΟΥ ΡΥΘΜ ΚΑΙ ΑΥΤ ΕΓΚΑΤ.(Ε)
ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ - ΖΙΩΓΑΣ
 
ΩΡΑ ΔΕΥΤΕΡΑ 22 ΜΑΙΟΥ ΤΡΙΤΗ 23 ΜΑΙΟΥ ΤΕΤΑΡΤΗ 24 ΜΑΙΟΥ ΠΕΜΠΤΗ 25 ΜΑΙΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 26 ΜΑΙΟΥ
8:20-10:30 ΧΗΜΕΙΑ
ΣΤΑΜΟΥΔΗ ΒΑΛΑΚΑΣ
ΝΕΟΕΛ. ΓΛΩΣΣΑ
ΒΟΥΤΣΑ - ΒΑΦΕΙΑΔΟΥ
ΣΤΟΙΧ. ΨΥΞΗΣ ΚΛΙΜΑΤ.(Θ)
ΚΟΥΜΟΥΡΙΔΟΥ - ΓΑΡΟΥΦΑΛΗ
  ΕΓΚΑΤ. ΚΛΙΜΑΤΙΣΜΟΥ (Θ)
ΚΥΡΙΣΚΟΖΟΓΛΟΥ - ΝΑΚΟΣ
10:30-12:30 ΜΗΧ. ΣΧΕΔ. ΨΥΞΗΣ ΑΕΡΙΣΜΟΥ
ΖΙΩΓΑΣ - ΓΚΙΚΑΣ
  ΣΤΟΙΧΕΙΑ ΨΥΞΗΣ ΚΛΙΜΑΤΙΣΜΟΥ (Ε)
ΚΟΥΜΟΥΡΙΔΟΥ - ΖΙΩΓΑΣ
  ΕΓΚΑΤ. ΚΛΙΜΑΤΙΣΜΟΥ (Ε.)
ΚΥΡΙΣΚΟΖΟΓΛΟΥ - ΝΑΚΟΣ

 

 

ΤΕΧΝΙΚΟΣ ΟΧΗΜΑΤΩΝ

ΩΡΑ ΔΕΥΤΕΡΑ ΤΡΙΤΗ ΤΕΤΑΡΤΗ ΠΕΜΠΤΗ 11 ΜΑΙΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 12 ΜΑΙΟΥ
8:20-10:30       ΑΛΓΕΒΡΑ
ΚΙΚΙΔΑΚΗ - ΜΠΑΛΤΖΙΔΗΣ
ΕΙΣΑΓΩΓΗ ΣΤΙΣ ΑΡΧΕΣ ΤΗΣ ΕΠΙΣ. ΤΩΝ Η/Υ
ΓΚΟΥΝΤΙΔΟΥΔΗΣ - ΔΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΣ
10:30-12:30          
ΩΡΑ ΔΕΥΤΕΡΑ 15 ΜΑΙΟΥ ΤΡΙΤΗ 16 ΜΑΙΟΥ ΤΕΤΑΡΤΗ 17 ΜΑΙΟΥ ΠΕΜΠΤΗ 18 ΜΑΙΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 19 ΜΑΙΟΥ
8:20-10:30 ΓΕΩΜΕΤΡΙΑ
ΚΙΚΙΔΑΚΗ - ΜΠΑΛΤΖΙΔΗΣ
ΝΕΟΕΛΛΗΝΙΚΗ ΛΟΓΟΤΕΧΝΙΑ
ΒΟΥΤΣΑ - ΒΑΦΕΙΑΔΟΥ
ΣT.ΜΗΧΑΝΩΝ
ΚΟΥΜΟΥΡΙΔΟΥ - ΓΑΡΟΥΦΑΛΗ
ΣΥΣΤΗΜΑΤΑ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟΥ ΙΙ (Θ)
ΠΑΠΑΣΤΑΜΟΥ - ΡΟΣΔΟΚΗΣ
ΦΥΣΙΚΗ
ΒΑΛΑΚΑΣ - ΣΤΑΜΟΥΔΗ
10:30-12:30 ΑΓΓΛΙΚΑ
ΗΛΙΑΔΟΥ - ΜΑΧΜΟΥΤ
    ΣΥΣΤΗΜΑΤΑ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟΥ ΙΙ (Ε.)
ΠΑΠΑΣΤΑΜΟΥ - ΑΓΓΕΛΑΚΗΣ - ΜΠΑΝΙΩΤΗΣ - ΡΟΣΔΟΚΗΣ
 
ΩΡΑ ΔΕΥΤΕΡΑ 22 ΜΑΙΟΥ ΤΡΙΤΗ 23 ΜΑΙΟΥ ΤΕΤΑΡΤΗ 24 ΜΑΙΟΥ ΠΕΜΠΤΗ 25 ΜΑΙΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 26 ΜΑΙΟΥ
8:20-10:30 ΧΗΜΕΙΑ
ΣΤΑΜΟΥΔΗ ΒΑΛΑΚΑΣ
ΝΕΟΕΛ. ΓΛΩΣΣΑ
ΒΟΥΤΣΑ - ΒΑΦΕΙΑΔΟΥ
ΜΗΧ. ΕΣΩΤΕΡ.ΚΑΥΣΗΣ ΙΙ (Θ)
ΠΑΠΑΣΤΑΜΟΥ - ΚΥΡΙΣΚΟΖΟΓΛΟΥ
  ΤΕΧΝ. ΕΛΕΓΧΩΝ ΚΑΙ ΔΙΑΓΝΩΣΕΩΝ (Θ)
ΤΣΙΡΟΓΙΑΝΝΗΣ - ΡΟΖΟΣ
10:30-12:30     ΜΗΧ. ΕΣΩΤ.ΚΑΥΣΗΣ ΙΙ (Ε.)
ΠΑΠΑΣΤΑΜΟΥ - ΜΠΑΝΙΩΤΗΣ - ΚΥΡΙΣΚΟΖΟΓΛΟΥ
  ΤΕΧΝ. ΕΛΕΓ. ΚΑΙ ΔΙΑΓΝΩΣΕΩΝ (Ε.)
ΤΣΙΡΟΓΙΑΝΝΗΣ - ΡΟΖΟΣ

 

 

 

ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΙΚΩΝ ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΩΝ

ΩΡΑ ΔΕΥΤΕΡΑ ΤΡΙΤΗ ΤΕΤΑΡΤΗ ΠΕΜΠΤΗ 11 ΜΑΙΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 12 ΜΑΙΟΥ
8:20-10:30       ΑΛΓΕΒΡΑ
ΚΙΚΙΔΑΚΗ - ΜΠΑΛΤΖΙΔΗΣ
ΕΙΣΑΓΩΓΗ ΣΤΙΣ ΑΡΧΕΣ ΤΗΣ ΕΠΙΣ. ΤΩΝ Η/Υ
ΓΚΟΥΝΤΙΔΟΥΔΗΣ - ΔΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΣ
10:30-12:30          
ΩΡΑ ΔΕΥΤΕΡΑ 15 ΜΑΙΟΥ ΤΡΙΤΗ 16 ΜΑΙΟΥ ΤΕΤΑΡΤΗ 17 ΜΑΙΟΥ ΠΕΜΠΤΗ 18 ΜΑΙΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 19 ΜΑΙΟΥ
8:20-10:30 ΓΕΩΜΕΤΡΙΑ
ΚΙΚΙΔΑΚΗ - ΜΠΑΛΤΖΙΔΗΣ
ΝΕΟΕΛΛΗΝΙΚΗ ΛΟΓΟΤΕΧΝΙΑ
ΒΟΥΤΣΑ - ΒΑΦΕΙΑΔΟΥ
ΗΛΕΚΤΡΙΚΕΣ ΜΗΧΑΝΕΣ
ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΥ - ΓΚΑΖΙΝΟΣ
ΗΛΕΚΤ. ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ (Θ.)
ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΥ - ΑΛΑΜΠΕΗΣ
ΦΥΣΙΚΗ
ΒΑΛΑΚΑΣ - ΣΤΑΜΟΥΔΗ
10:30-12:30 ΑΓΓΛΙΚΑ
ΗΛΙΑΔΟΥ - ΜΑΧΜΟΥΤ
    ΗΛΕΚΤ. ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ (Ε.)
ΑΛΑΜΠΕΗΣ - ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΥ
 
ΩΡΑ ΔΕΥΤΕΡΑ 22 ΜΑΙΟΥ ΤΡΙΤΗ 23 ΜΑΙΟΥ ΤΕΤΑΡΤΗ 24 ΜΑΙΟΥ ΠΕΜΠΤΗ 25 ΜΑΙΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 26 ΜΑΙΟΥ
8:20-10:30 ΧΗΜΕΙΑ
ΣΤΑΜΟΥΔΗ ΒΑΛΑΚΑΣ
ΝΕΟΕΛ. ΓΛΩΣΣΑ
ΒΟΥΤΣΑ - ΒΑΦΕΙΑΔΟΥ
ΗΛΕΚΤΡΟΤΕΧΝΙΑ ΙΙ (Θ)
ΓΚΑΖΙΝΟΣ - ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΥ
  ΑΥΤ ΠΡΟΓΡΑΜΜ. ΛΟΓΙΚΗΣ (Θ)
ΡΟΖΟΣ - ΓΚΑΖΙΝΟΣ
10:30-12:30 ΕΡΓΑΣ. ΗΛΕΚΤΡΟΤ. ΚΑΙ ΗΛΕΚΤΡΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΩΝ
ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΥ - ΛΥΡΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ
      ΑΥΤ ΠΡΟΓΡΑΜΜ. ΛΟΓΙΚΗΣ (Ε)
ΓΚΑΖΙΝΟΣ - ΛΥΡΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ

 

 

 

ΣΧΕΔΙΑΣΤΩΝ ΔΟΜΙΚΩΝ ΕΡΓΩΝ

ΩΡΑ ΔΕΥΤΕΡΑ ΤΡΙΤΗ ΤΕΤΑΡΤΗ ΠΕΜΠΤΗ 11 ΜΑΙΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 12 ΜΑΙΟΥ
8:20-10:30       ΑΛΓΕΒΡΑ
ΚΙΚΙΔΑΚΗ - ΜΠΑΛΤΖΙΔΗΣ
ΕΙΣΑΓΩΓΗ ΣΤΙΣ ΑΡΧΕΣ ΤΗΣ ΕΠΙΣ. ΤΩΝ Η/Υ
ΓΚΟΥΝΤΙΔΟΥΔΗΣ - ΔΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΣ
10:30-12:30          
ΩΡΑ ΔΕΥΤΕΡΑ 15 ΜΑΙΟΥ ΤΡΙΤΗ 16 ΜΑΙΟΥ ΤΕΤΑΡΤΗ 17 ΜΑΙΟΥ ΠΕΜΠΤΗ 18 ΜΑΙΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 19 ΜΑΙΟΥ
8:20-10:30 ΓΕΩΜΕΤΡΙΑ
ΚΙΚΙΔΑΚΗ - ΜΠΑΛΤΖΙΔΗΣ
ΝΕΟΕΛΛΗΝΙΚΗ ΛΟΓΟΤΕΧΝΙΑ
ΒΟΥΤΣΑ - ΒΑΦΕΙΑΔΟΥ
ΣΧΕΔΙΟ ΠΟΛΙΤΙΚΟΥ ΜΗΧΑΝΙΚΟΥ ΚΑΙ ΕΡΓΩΝ ΥΠΟΔ (Θ+Ε)
ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ - ΒΑΒΟΥΡΑ
ΟΡΓΑΝΩΣΗ ΤΕΧΝ. ΕΡΓΩΝ (Θ)
ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ - ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΟΣ
ΦΥΣΙΚΗ
ΒΑΛΑΚΑΣ - ΣΤΑΜΟΥΔΗ
10:30-12:30 ΑΓΓΛΙΚΑ
ΗΛΙΑΔΟΥ - ΜΑΧΜΟΥΤ
    ΟΡΓΑΝΩΣΗ ΤΕΧΝ. ΕΡΓΩΝ (Ε.)
ΚΕΛΛΑΡΟΥ - ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΟΣ
ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΙΚΟ ΣΧΕΔΙΟ
ΚΕΛΛΑΡΟΥ - ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΟΣ
3ΩΡΕΣ
ΩΡΑ ΔΕΥΤΕΡΑ 22 ΜΑΙΟΥ ΤΡΙΤΗ 23 ΜΑΙΟΥ ΤΕΤΑΡΤΗ 24 ΜΑΙΟΥ ΠΕΜΠΤΗ 25 ΜΑΙΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 26 ΜΑΙΟΥ
8:20-10:30 ΧΗΜΕΙΑ
ΣΤΑΜΟΥΔΗ ΒΑΛΑΚΑΣ
ΝΕΟΕΛ. ΓΛΩΣΣΑ
ΒΟΥΤΣΑ - ΒΑΦΕΙΑΔΟΥ
ΕΦΑΡΜΟΓΕΣ ΓΕΩΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΣΤΑ ΤΕ
ΚΕΛΛΑΡΟΥ - ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΟΣ
  ΟΙΚΟΔΟΜΙΚΗ
ΚΕΛΛΑΡΟΥ - ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ
10:30-12:30 ΣΧΕΔ ΔΟΜΙΚΩΝ ΕΡΓΩΝ ΜΕ ΗΥ
ΒΑΒΟΥΡΑ - ΠΑΣΧΑΛΙΔΟΥ
3ΩΡΕΣ
       

 

 

 

ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΩΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ ΣΥΣΤΗΜΑΤΩΝ ΚΑΙ ΔΙΚΤΥΩΝ

ΩΡΑ ΔΕΥΤΕΡΑ ΤΡΙΤΗ ΤΕΤΑΡΤΗ ΠΕΜΠΤΗ 11 ΜΑΙΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 12 ΜΑΙΟΥ
8:20-10:30       ΑΛΓΕΒΡΑ
ΚΙΚΙΔΑΚΗ - ΜΠΑΛΤΖΙΔΗΣ
ΕΙΣΑΓΩΓΗ ΣΤΙΣ ΑΡΧΕΣ ΤΗΣ ΕΠΙΣ. ΤΩΝ Η/Υ
ΓΚΟΥΝΤΙΔΟΥΔΗΣ - ΔΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΣ
10:30-12:30          
ΩΡΑ ΔΕΥΤΕΡΑ 15 ΜΑΙΟΥ ΤΡΙΤΗ 16 ΜΑΙΟΥ ΤΕΤΑΡΤΗ 17 ΜΑΙΟΥ ΠΕΜΠΤΗ 18 ΜΑΙΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 19 ΜΑΙΟΥ
8:20-10:30 ΓΕΩΜΕΤΡΙΑ
ΚΙΚΙΔΑΚΗ - ΜΠΑΛΤΖΙΔΗΣ
ΝΕΟΕΛΛΗΝΙΚΗ ΛΟΓΟΤΕΧΝΙΑ
ΒΟΥΤΣΑ - ΒΑΦΕΙΑΔΟΥ
ΤΕΧΝ. ΔΙΚΤΥΩΝ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΩΝ (Θ)
ΑΞΙΩΤΙΔΗΣ - ΚΑΣΑΠΗΣ
ΔΙΑΧ ΕΓΚΑΤ ΚΑΙ ΣΥΝΤΗΡΗΣΗ ΗΛΕΚΤΡΟΝ ΣΥΣΤΗΜΑΤΩΝ (Θ)
ΑΞΙΩΤΙΔΗΣ - ΜΙΣΙΡΛΗΣ
ΦΥΣΙΚΗ
ΒΑΛΑΚΑΣ - ΣΤΑΜΟΥΔΗ
10:30-12:30 ΑΓΓΛΙΚΑ
ΗΛΙΑΔΟΥ - ΜΑΧΜΟΥΤ
  ΔΙΚΤΥΑ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΙΚΩΝ ΣΥΣΤΗΜΑΤΩΝ (Ε)
ΑΞΙΩΤΙΔΗΣ - ΚΑΣΑΠΗΣ
ΔΙΑΧ ΕΓΚΑΤ ΚΑΙ ΣΥΝΤΗΡΗΣΗ ΗΛΕΚΤΡΟΝ ΣΥΣΤΗΜΑΤΩΝ (Ε)
ΚΑΣΑΠΗΣ - ΜΙΣΙΡΛΗΣ
 
ΩΡΑ ΔΕΥΤΕΡΑ 22 ΜΑΙΟΥ ΤΡΙΤΗ 23 ΜΑΙΟΥ ΤΕΤΑΡΤΗ 24 ΜΑΙΟΥ ΠΕΜΠΤΗ 25 ΜΑΙΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 26 ΜΑΙΟΥ
8:20-10:30 ΧΗΜΕΙΑ
ΣΤΑΜΟΥΔΗ ΒΑΛΑΚΑΣ
ΝΕΟΕΛ. ΓΛΩΣΣΑ
ΒΟΥΤΣΑ - ΒΑΦΕΙΑΔΟΥ
ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΕΣ ΜΕΤΡΗΣΕΙΣ ΚΑΙ ΣΥΣΤΗΜΑΤΑ ΑΣΦΑΛΕΙΑΣ (Θ)
ΚΑΤΣΙΜΙΓΑΣ - ΜΙΣΙΡΛΗΣ
  ΨΗΦΙΑΚΑ ΣΥΣΤΗΜΑΤΑ
ΚΑΤΣΙΜΙΓΑΣ - ΚΑΣΑΠΗΣ
10:30-12:30     ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΕΣ ΜΕΤΡΗΣΕΙΣ ΚΑΙ ΣΥΣΤΗΜΑΤΑ ΑΣΦΑΛΕΙΑΣ (Ε)
ΚΑΤΣΙΜΙΓΑΣ - ΜΙΣΙΡΛΗΣ
  ΕΡΓ. ΗΛΕΚΤΟΝΙΚΩΝ ΣΥΣΤΗΜΑΤΩΝ
ΑΞΙΩΤΙΔΗΣ - ΜΙΣΙΡΛΗΣ

 

 

 

ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΙΚΩΝ ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΩΝ ΚΑΙ ΚΑΤΑΣΚΕΥΩΝ

ΩΡΑ ΔΕΥΤΕΡΑ ΤΡΙΤΗ ΤΕΤΑΡΤΗ ΠΕΜΠΤΗ 11 ΜΑΙΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 12 ΜΑΙΟΥ
8:20-10:30       ΑΛΓΕΒΡΑ
ΚΙΚΙΔΑΚΗ - ΜΠΑΛΤΖΙΔΗΣ
ΕΙΣΑΓΩΓΗ ΣΤΙΣ ΑΡΧΕΣ ΤΗΣ ΕΠΙΣ. ΤΩΝ Η/Υ
ΓΚΟΥΝΤΙΔΟΥΔΗΣ - ΔΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΣ
10:30-12:30          
ΩΡΑ ΔΕΥΤΕΡΑ 15 ΜΑΙΟΥ ΤΡΙΤΗ 16 ΜΑΙΟΥ ΤΕΤΑΡΤΗ 17 ΜΑΙΟΥ ΠΕΜΠΤΗ 18 ΜΑΙΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 19 ΜΑΙΟΥ
8:20-10:30 ΓΕΩΜΕΤΡΙΑ
ΚΙΚΙΔΑΚΗ - ΜΠΑΛΤΖΙΔΗΣ
ΝΕΟΕΛΛΗΝΙΚΗ ΛΟΓΟΤΕΧΝΙΑ
ΒΟΥΤΣΑ - ΒΑΦΕΙΑΔΟΥ
ΣT. ΜΗΧΑΝΩΝ
ΚΟΥΜΟΥΡΙΔΟΥ - ΓΑΡΟΥΦΑΛΗ
ΜΗΧ. ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑ (Θ)
ΚΥΡΙΣΚΟΖΟΓΛΟΥ - ΓΚΙΚΑΣ
ΦΥΣΙΚΗ
ΒΑΛΑΚΑΣ - ΣΤΑΜΟΥΔΗ
10:30-12:30 ΑΓΓΛΙΚΑ
ΗΛΙΑΔΟΥ - ΜΑΧΜΟΥΤ
    ΜΗΧ. ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑ (Ε.)
ΓΚΙΚΑΣ - ΚΥΡΙΣΚΟΖΟΓΛΟΥ
 
ΩΡΑ ΔΕΥΤΕΡΑ 22 ΜΑΙΟΥ ΤΡΙΤΗ 23 ΜΑΙΟΥ ΤΕΤΑΡΤΗ 24 ΜΑΙΟΥ ΠΕΜΠΤΗ 25 ΜΑΙΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 26 ΜΑΙΟΥ
8:20-10:30 ΧΗΜΕΙΑ
ΣΤΑΜΟΥΔΗ ΒΑΛΑΚΑΣ
ΝΕΟΕΛ. ΓΛΩΣΣΑ
ΒΟΥΤΣΑ - ΒΑΦΕΙΑΔΟΥ
ΣΤΟΙΧ. ΨΥΞΗΣ ΚΛΙΜΑΤ.(Θ)
ΚΟΥΜΟΥΡΙΔΟΥ - ΓΑΡΟΥΦΑΛΗ
  ΑΝΕΛΚΥΣΤΗΡΕΣ - ΑΝΥΨΩΤΙΚΕΣ ΜΗΧΑΝΕΣ
ΦΩΤΕΙΝΙΑΣ - ΓΑΡΟΥΦΑΛΗ
10:30-12:30 ΣΤΟΙΧ. ΣΧΕΔ ΚΕΝΤΡ. ΘΕΡΜΑΝΣΕΩΝ
ΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΥ - ΓΑΡΟΥΦΑΛΗ
  ΣΤΟΙΧΕΙΑ ΨΥΞΗΣ ΚΛΙΜΑΤΙΣΜΟΥ (Ε)
ΖΙΩΓΑΣ - ΓΑΡΟΥΦΑΛΗ
   

Εξωτερικοί Ιστότοποι