Πέμπτη 2 Απριλίου 2020
Sunrise: 07.02
Sunset: 19.42
Lunar cycle
day 9
Thursday of the Great Canon; Titus the Wonderworker; Martyrs Amphianos and Aedesios; Theodora the Virgin Martyr of Palestine

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΕΞΕΤΑΣΕΩΝ ΜΑΪΟΥ- ΙΟΥΝΙΟΥ 2017

 

Το πρόγραμμα εξετάσεων σε μορφή pdf για την Α&Β ΤΑΞΗ και για την Γ ΤΑΞΗ

 

Α ΤΑΞΗ

 

ΩΡΑ ΔΕΥΤΕΡΑ ΤΡΙΤΗ ΤΕΤΑΡΤΗ ΠΕΜΠΤΗ 11 ΜΑΙΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 12 ΜΑΙΟΥ
8:20-10:30       ΝΕΑ ΕΛΛΗΝΙΚΑ
ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΒΑΦΕΙΑΔΟΥ
3ΩΡΕΣ
ΑΡΧΕΣ ΓΡΑΜ ΚΑΙ ΑΡΧ ΣΧΕΔΙΟΥ
ΚΕΛΛΑΡΟΥ - ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΟΣ - ΒΑΒΟΥΡΑ - ΠΑΣΧΑΛΙΔΟΥ - ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΑΚΗΣ
3ΩΡΕΣ
  ΔΕΥΤΕΡΑ 15 ΜΑΙΟΥ ΤΡΙΤΗ 16 ΜΑΙΟΥ ΤΕΤΑΡΤΗ 17 ΜΑΙΟΥ ΠΕΜΠΤΗ 18 ΜΑΙΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 19 ΜΑΙΟΥ
8:20-10:30 ΧΗΜΕΙΑ
ΣΤΑΜΟΥΔΗ - ΒΑΛΑΚΑΣ
ΑΡΧΕΣ ΗΛΕΚΤΡ. ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΗΣ
ΚΑΣΑΠΗΣ - ΑΛΑΜΠΕΗΣ
  ΙΣΤΟΡΙΑ
ΚΙΟΥΤΣΟΥΚΗΣ - ΜΑΧΜΟΥΤ 
ΠΟΛΙΤΙΚΗ ΠΑΙΔΕΙΑ
ΧΑΤΖΗΒΑΣΙΛΕΙΟΥ - ΒΑΦΕΙΑΔΟΥ
  ΔΕΥΤΕΡΑ 22 ΜΑΙΟΥ ΤΡΙΤΗ 23 ΜΑΙΟΥ ΤΕΤΑΡΤΗ 24 ΜΑΙΟΥ ΠΕΜΠΤΗ 25 ΜΑΙΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 26 ΜΑΙΟΥ
8:20-10:30 ΑΛΓΕΒΡΑ
ΜΠΑΛΤΖΙΔΗΣ - ΚΙΚΙΔΑΚΗ 
ΦΥΣΙΚΗ
ΒΑΛΑΚΑΣ - ΣΤΑΜΟΣ
ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗ
ΓΚΟΥΝΤΙΔΟΥΔHΣ - ΔΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΣ
  ΒΙΟΛΟΓΙΑ
ΣΤΑΜΟΥΔΗ - ΠΑΤΡΑ
  ΔΕΥΤΕΡΑ 29 ΜΑΙΟΥ ΤΡΙΤΗ 30 ΜΑΙΟΥ ΤΕΤΑΡΤΗ 31 ΜΑΙΟΥ ΠΕΜΠΤΗ 1 ΙΟΥΝ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 2 ΙΟΥΝ
8:20-10:30 ΑΡΧΕΣ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΙΑΣ
ΓΑΡΟΥΦΑΛΛΗ - ΦΩΤΕΙΝΙΑΣ - ΚΥΡΙΣΚΟΖΟΓΛΟΥ
ΑΓΓΛΙΚΑ
ΗΛΙΑΔΟΥ - ΜΑΧΜΟΥΤ
ΧΗΜΕΙΑ
ΣΙΑΝΤΙΔΟΥ - ΓΑΖΕΤΗ - ΡΟΜΠΟΛΑ
ΓΕΩΜΕΤΡΙΑ
ΤΑΪΡΗ - ΜΠΑΛΤΖΙΔΗΣ
ΘΡΗΣΚΕΥΤΙΚΑ
ΤΑΣΙΔΟΥ - ΒΟΥΤΣΑ

 

 

Β ΤΑΞΗ

 

ΤΟΜΕΑΣ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΙΑΣ

ΩΡΑ ΔΕΥΤΕΡΑ ΤΡΙΤΗ ΤΕΤΑΡΤΗ ΠΕΜΠΤΗ 11 ΜΑΙΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 12 ΜΑΙΟΥ
8:20-10:30       ΕΙΣΑΓΩΓΗ ΣΤΙΣ ΑΡΧΕΣ ΤΗΣ ΕΠΙΣ. ΤΩΝ Η/Υ
ΓΚΟΥΝΤΙΔΟΥΔΗΣ - ΔΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΣ
ΦΥΣΙΚΗ
ΠΑΤΡΑ - ΒΑΛΑΚΑΣ
10:30-12:30          
ΩΡΑ ΔΕΥΤΕΡΑ 15 ΜΑΙΟΥ ΤΡΙΤΗ 16 ΜΑΙΟΥ ΤΕΤΑΡΤΗ 17 ΜΑΙΟΥ ΠΕΜΠΤΗ 18 ΜΑΙΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 19 ΜΑΙΟΥ
8:20-10:30 ΒΑΣΙΚΗ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΙΑ ΕΦΑΡΜΟΓΕΣ (Θ)
ΡΟΖΟΣ - ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ
ΑΓΓΛΙΚΑ
ΗΛΙΑΔΟΥ - ΜΑΧΜΟΥΤ
ΓΕΩΜΕΤΡΙΑ
ΜΠΑΛΤΖΙΔΗΣ - ΤΑΪΡΗ - ΣΠΑΝΟΠΟΥΛΟΥ
ΣΤΟΙΧ. ΤΕΧΝΙΚΗΣ ΘΕΡΜΟΔ ΕΦΑΡΜΟΓΕΣ (Θ)
ΓΑΡΟΥΦΑΛΗ - ΦΩΤΕΙΝΙΑΣ - ΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΥ
ΑΓΓΛΙΚΑ ΤΟΜΕΑ
ΗΛΙΑΔΟΥ - ΜΑΧΜΟΥΤ
10:30-12:30 ΒΑΣΙΚΗ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΙΑ ΕΦΑΡΜ.  (Ε)
ΤΣΙΡΟΓΙΑΝΝΗΣ - ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΥ - ΡΟΖΟΣ - ΑΛΑΜΠΕΗΣ - ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ
ΒΜ2+ΒΜ4
ΒΑΣΙΚΗ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΙΑ ΕΦΑΡΜ.  (Ε)
ΤΣΙΡΟΓΙΑΝΝΗΣ - ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΥ - ΡΟΖΟΣ - ΑΛΑΜΠΕΗΣ - ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ
ΒΜ1+ΒΜ3
  ΣΤΟΙΧ. ΤΕΧΝΙΚΗΣ ΘΕΡΜΟΔ ΕΦΑΡΜΟΓΕΣ (Ε)
ΚΟΥΤΡΕΝΗΣ - ΦΩΤΕΙΝΙΑΣ - ΝΑΚΟΣ - ΜΠΑΝΙΩΤΗΣ
ΒΜ3
ΣΤΟΙΧ. ΤΕΧΝΙΚΗΣ ΘΕΡΜΟΔ ΕΦΑΡΜΟΓΕΣ (Ε)
ΚΟΥΤΡΕΝΗΣ - ΦΩΤΕΙΝΙΑΣ - ΝΑΚΟΣ - ΜΠΑΝΙΩΤΗΣ
ΒΜ4
ΩΡΑ ΔΕΥΤΕΡΑ 22 ΜΑΙΟΥ ΤΡΙΤΗ 23 ΜΑΙΟΥ ΤΕΤΑΡΤΗ 24 ΜΑΙΟΥ ΠΕΜΠΤΗ 25 ΜΑΙΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 26 ΜΑΙΟΥ
8:20-10:30 ΝΕΑ ΕΛΛΗΝΙΚΑ
ΒΟΥΤΣΑ - ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ - ΒΑΦΕΙΑΔΟΥ 3ΩΡΕΣ
ΣΤΟΙΧ. ΤΕΧΝΙΚΗΣ ΘΕΡΜΟΔ ΕΦΑΡΜΟΓΕΣ (Ε)
ΚΟΥΤΡΕΝΗΣ - ΦΩΤΕΙΝΙΑΣ - ΝΑΚΟΣ - ΜΠΑΝΙΩΤΗΣ
ΒΜ1
ΑΛΓΕΒΡΑ
ΚΙΚΙΔΑΚΗ - ΜΠΑΛΤΖΙΔΗΣ - ΤΑΪΡΗ - ΣΠΑΝΟΠΟΥΛΟΥ
  ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑ ΜΗΧ ΚΑΤΑΣΚΕΥΩΝ (Θ)
ΚΥΡΙΣΚΟΖΟΓΛΟΥ - ΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΥ - ΡΟΣΔΟΚΗΣ
10:30-12:30 ΣΤΟΙΧ. ΤΕΧΝΙΚΗΣ ΘΕΡΜΟΔ ΕΦΑΡΜΟΓΕΣ (Ε)
ΚΟΥΤΡΕΝΗΣ - ΦΩΤΕΙΝΙΑΣ - ΝΑΚΟΣ - ΜΠΑΝΙΩΤΗΣ
ΒΜ2
      ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑ ΜΗΧ ΚΑΤΑΣΚΕΥΩΝ ( Ε)
ΑΓΓΕΛΑΚΗΣ - ΓΚΙΚΑΣ - ΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΥ - ΚΟΥΤΡΕΝΗΣ - ΡΟΣΔΟΚΗΣ - ΝΑΚΟΣ
ΒΜ2
ΩΡΑ ΔΕΥΤΕΡΑ 29 ΜΑΙΟΥ ΤΡΙΤΗ 30 ΜΑΙΟΥ ΤΕΤΑΡΤΗ 31 ΜΑΙΟΥ ΠΕΜΠΤΗ 1 ΙΟΥΝ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 2 ΙΟΥΝ
8:20-10:30 ΜΗΧΑΝΙΚΗ -ΑΝΤΟΧΗ
ΓΑΡΟΥΦΑΛΗ ΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΥ  
ΧΗΜΕΙΑ
ΣΤΑΜΟΥΔΗ ΒΑΛΑΚΑΣ
ΘΡΗΣΚΕΥΤΙΚΑ
ΤΑΣΙΔΟΥ
  ΣΧΕΔΙΑΣΜΟΣ ΚΑΙ ΠΕΡΙΓΡΑΦΗ ΣΤΟΙΧ. ΜΗΧΑΝΩΝ
ΡΟΣΔΟΚΗΣ - ΝΑΚΟΣ - ΚΥΡΙΣΚΟΖΟΓΛΟΥ - ΚΟΥΤΡΕΝΗΣ - ΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΥ 
10:30-12:30 ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑ  ΜΗΧ ΚΑΤΑΣΚΕΥΩΝ ( Ε)
ΑΓΓΕΛΑΚΗΣ - ΓΚΙΚΑΣ - ΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΥ - ΚΟΥΤΡΕΝΗΣ - ΡΟΣΔΟΚΗΣ - ΝΑΚΟΣ
ΒΜ1
ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑ  ΜΗΧ ΚΑΤΑΣΚΕΥΩΝ ( Ε)
ΑΓΓΕΛΑΚΗΣ - ΓΚΙΚΑΣ - ΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΥ - ΚΟΥΤΡΕΝΗΣ - ΡΟΣΔΟΚΗΣ - ΝΑΚΟΣ
ΒΜ3
ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑ  ΜΗΧ ΚΑΤΑΣΚΕΥΩΝ ( Ε)
ΑΓΓΕΛΑΚΗΣ - ΓΚΙΚΑΣ - ΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΥ - ΚΟΥΤΡΕΝΗΣ - ΡΟΣΔΟΚΗΣ - ΝΑΚΟΣ
ΒΜ4
   

 

ΤΟΜΕΑΣ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΙΑΣ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΗΣ ΚΑΙ ΑΥΤΟΜΑΤΙΣΜΟΥ

ΩΡΑ ΔΕΥΤΕΡΑ ΤΡΙΤΗ ΤΕΤΑΡΤΗ ΠΕΜΠΤΗ 11 ΜΑΙΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 12 ΜΑΙΟΥ
8:20-10:30       ΕΙΣΑΓΩΓΗ ΣΤΙΣ ΑΡΧΕΣ ΤΗΣ ΕΠΙΣ. ΤΩΝ Η/Υ
ΓΚΟΥΝΤΙΔΟΥΔΗΣ - ΔΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΣ
ΦΥΣΙΚΗ
ΠΑΤΡΑ - ΒΑΛΑΚΑΣ
10:30-12:30          
ΩΡΑ ΔΕΥΤΕΡΑ 15 ΜΑΙΟΥ ΤΡΙΤΗ 16 ΜΑΙΟΥ ΤΕΤΑΡΤΗ 17 ΜΑΙΟΥ ΠΕΜΠΤΗ 18 ΜΑΙΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 19 ΜΑΙΟΥ
8:20-10:30 ΒΑΣΙΚΑ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΑ (Θ)
ΚΑΤΣΙΜΙΓΑΣ - ΚΑΣΑΠΗΣ
ΑΓΓΛΙΚΑ
ΗΛΙΑΔΟΥ - ΜΑΧΜΟΥΤ
ΓΕΩΜΕΤΡΙΑ
ΜΠΑΛΤΖΙΔΗΣ - ΤΑΪΡΗ - ΣΠΑΝΟΠΟΥΛΟΥ
ΕΣΩΤΕΡΙΚΕΣ ΗΛΕΚΤΡΙΚΕΣ ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ (Θ)
ΑΛΑΜΠΕΗΣ - ΓΚΑΖΙΝΟΣ
ΑΓΓΛΙΚΑ ΤΟΜΕΑ
ΗΛΙΑΔΟΥ - ΜΑΧΜΟΥΤ
10:30-12:30 ΒΑΣΙΚΑ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΑ (Ε)
ΚΑΣΑΠΗΣ - ΑΞΙΩΤΙΔΗΣ - ΚΑΤΣΙΜΙΓΑΣ - ΜΙΣΙΡΛΗΣ
ΒΗ1
ΒΑΣΙΚΑ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΑ (Ε)
ΚΑΣΑΠΗΣ - ΑΞΙΩΤΙΔΗΣ - ΚΑΤΣΙΜΙΓΑΣ - ΜΙΣΙΡΛΗΣ
ΒΗ2
  ΕΣΩΤΕΡΙΚΕΣ ΗΛΕΚΤΡΙΚΕΣ ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ (Ε)
ΓΚΑΖΙΝΟΣ - ΛΥΡΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ
ΒΗ2
ΕΣΩΤΕΡΙΚΕΣ ΗΛΕΚΤΡΙΚΕΣ ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ (Ε)
ΓΚΑΖΙΝΟΣ - ΛΥΡΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ
ΒΗ1
ΩΡΑ ΔΕΥΤΕΡΑ 22 ΜΑΙΟΥ ΤΡΙΤΗ 23 ΜΑΙΟΥ ΤΕΤΑΡΤΗ 24 ΜΑΙΟΥ ΠΕΜΠΤΗ 25 ΜΑΙΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 26 ΜΑΙΟΥ
8:20-10:30 ΝΕΑ ΕΛΛΗΝΙΚΑ
ΒΟΥΤΣΑ - ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ - ΒΑΦΕΙΑΔΟΥ
3ΩΡΕΣ
ΑΥΤΟΜΑΤΙΣΜΟΙ ΑΙΣΘΗΤΗΡΕΣ ΚΑΙ ΒΑΣΙΚΑ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΑ(Θ)
ΜΙΣΙΡΛΗΣ - ΡΟΖΟΣ
ΑΛΓΕΒΡΑ
ΚΙΚΙΔΑΚΗ - ΜΠΑΛΤΖΙΔΗΣ - ΤΑΪΡΗ - ΣΠΑΝΟΠΟΥΛΟΥ
  ΕΙΣΑΓΩΓΗ ΣΤΑ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΙΚΑ ΣΥΣΤΗΜΑΤΑ ΚΑΙ ΔΙΚΤΥΑ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΩΝ (Ε)
ΚΑΣΑΠΗΣ - ΓΚΟΥΝΤΙΔΟΥΔΗΣ
10:30-12:30    ΑΥΤΟΜ ΑΙΣΘΗΤΗΡΕΣ ΚΑΙ ΒΑΣΙΚΑ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΑ (Ε)
ΓΚΑΖΙΝΟΣ - ΜΙΣΙΡΛΗΣ - ΚΑΤΣΙΜΙΓΑΣ - ΛΥΡΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ
ΒΗ1
ΑΥΤΟΜ ΑΙΣΘΗΤΗΡΕΣ ΚΑΙ ΒΑΣΙΚΑ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΑ (Ε)
ΓΚΑΖΙΝΟΣ - ΜΙΣΙΡΛΗΣ - ΚΑΤΣΙΜΙΓΑΣ - ΛΥΡΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ
ΒΗ2
   
ΩΡΑ ΔΕΥΤΕΡΑ 29 ΜΑΙΟΥ ΤΡΙΤΗ 30 ΜΑΙΟΥ ΤΕΤΑΡΤΗ 31 ΜΑΙΟΥ ΠΕΜΠΤΗ 1 ΙΟΥΝ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 2 ΙΟΥΝ
8:20-10:30 ΗΛΕΚΤΡΟΤΕΧΝΙΑ (Θ)
ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΥ - ΚΑΤΣΙΜΙΓΑΣ
ΧΗΜΕΙΑ
ΣΤΑΜΟΥΔΗ - ΒΑΛΑΚΑΣ
ΘΡΗΣΚΕΥΤΙΚΑ
ΤΑΣΙΔΟΥ
ΣΧΕΔΙΟ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΙΚΟ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΟ ΜΕ Η/Υ(Ε)
ΤΣΙΡΟΓΙΑΝΝΗΣ - ΚΑΣΑΠΗΣ
ΒΗ1
ΣΧΕΔΙΟ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΙΚΟ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΟ ΜΕ Η/Υ(Ε)
ΤΣΙΡΟΓΙΑΝΝΗΣ - ΚΑΣΑΠΗΣ
ΒΗ2
10:30-12:30          

 

 

 

ΤΟΜΕΑΣ ΔΟΜΙΚΩΝ ΕΡΓΩΝ, ΔΟΜΗΜΕΝΟΥ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ,ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΙΚΟΥ ΣΧΕΔΙΑΣΜΟΥ

ΩΡΑ ΔΕΥΤΕΡΑ ΤΡΙΤΗ ΤΕΤΑΡΤΗ ΠΕΜΠΤΗ 11 ΜΑΙΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 12 ΜΑΙΟΥ
8:20-10:30       ΕΙΣΑΓΩΓΗ ΣΤΙΣ ΑΡΧΕΣ ΤΗΣ ΕΠΙΣ. ΤΩΝ Η/Υ
ΓΚΟΥΝΤΙΔΟΥΔΗΣ - ΔΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΣ
ΦΥΣΙΚΗ
ΠΑΤΡΑ - ΒΑΛΑΚΑΣ
10:30-12:30          
ΩΡΑ ΔΕΥΤΕΡΑ 15 ΜΑΙΟΥ ΤΡΙΤΗ 16 ΜΑΙΟΥ ΤΕΤΑΡΤΗ 17 ΜΑΙΟΥ ΠΕΜΠΤΗ 18 ΜΑΙΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 19 ΜΑΙΟΥ
8:20-10:30 ΟΙΚΟΔΟΜΙΚΟ ΣΧΕΔΙΟ
ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ - ΠΑΣΧΑΛΙΔΟΥ
ΑΓΓΛΙΚΑ
ΗΛΙΑΔΟΥ - ΜΑΧΜΟΥΤ
ΓΕΩΜΕΤΡΙΑ
ΜΠΑΛΤΖΙΔΗΣ - ΤΑΪΡΗ - ΣΠΑΝΟΠΟΥΛΟΥ
ΚΤΙΡΙΑΚΑ ΕΡΓΑ ΚΑΙ ΔΟΜΙΚΑ ΥΛΙΚΑ (Θ )
ΒΑΒΟΥΡΑ ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΑΚΗΣ
ΑΓΓΛΙΚΑ ΤΟΜΕΑ
ΗΛΙΑΔΟΥ - ΜΑΧΜΟΥΤ
10:30-12:30       ΚΤΙΡΙΑΚΑ ΕΡΓΑ ΚΑΙ ΔΟΜΙΚΑ ΥΛΙΚΑ (Ε)
ΒΑΒΟΥΡΑ - ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΑΚΗΣ
 
ΩΡΑ ΔΕΥΤΕΡΑ 22 ΜΑΙΟΥ ΤΡΙΤΗ 23 ΜΑΙΟΥ ΤΕΤΑΡΤΗ 24 ΜΑΙΟΥ ΠΕΜΠΤΗ 25 ΜΑΙΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 26 ΜΑΙΟΥ
8:20-10:30 ΝΕΑ ΕΛΛΗΝΙΚΑ
ΒΟΥΤΣΑ - ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ - ΒΑΦΕΙΑΔΟΥ
3ΩΡΕΣ
ΤΟΠΟΓΡΑΦΙΚΟ ΣΧΕΔΙΟ - ΨΗΦΙΑΚΗ ΧΑΡΤΟΓΡΑΦΙΑ (Ε)
ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΟΣ - ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ
ΑΛΓΕΒΡΑ
ΚΙΚΙΔΑΚΗ - ΜΠΑΛΤΖΙΔΗΣ - ΤΑΪΡΗ - ΣΠΑΝΟΠΟΥΛΟΥ
  ΔΟΜΗΜΕΝΟ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝ ΚΑΙ ΠΟΛΕΟΔΟΜΙΚΕΣ ΕΦΑΡΜΟΓΕΣ
ΚΕΛΛΑΡΟΥ - ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ 
10:30-12:30           
ΩΡΑ ΔΕΥΤΕΡΑ 29 ΜΑΙΟΥ ΤΡΙΤΗ 30 ΜΑΙΟΥ ΤΕΤΑΡΤΗ 31 ΜΑΙΟΥ ΠΕΜΠΤΗ 1 ΙΟΥΝ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 2 ΙΟΥΝ
8:20-10:30 ΤΟΠΟΓΡΑΦΙΑ (Θ )
ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΑΚΗΣ - ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ
ΧΗΜΕΙΑ
ΣΤΑΜΟΥΔΗ - ΒΑΛΑΚΑΣ
ΘΡΗΣΚΕΥΤΙΚΑ
ΤΑΣΙΔΟΥ
   ΣΧΕΔΙΟ ΔΟΜΙΚΩΝ ΕΡΓΩΝ ΜΕ Η/Υ
ΒΑΒΟΥΡΑ - ΠΑΣΧΑΛΙΔΟΥ
10:30-12:30 ΤΟΠΟΓΡΑΦΙΑ (Ε )
ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ - ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΑΚΗΣ
       

 

 

Γ ΤΑΞΗ

 

 

 

Γ ΤΑΞΗ

 

ΨΥΚΤΙΚΩΝ ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΩΝ ΚΑΙ ΚΛΙΜΑΤΙΣΜΟΥ

ΩΡΑ ΔΕΥΤΕΡΑ ΤΡΙΤΗ ΤΕΤΑΡΤΗ ΠΕΜΠΤΗ 11 ΜΑΙΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 12 ΜΑΙΟΥ
8:20-10:30       ΑΛΓΕΒΡΑ
ΚΙΚΙΔΑΚΗ - ΜΠΑΛΤΖΙΔΗΣ
ΕΙΣΑΓΩΓΗ ΣΤΙΣ ΑΡΧΕΣ ΤΗΣ ΕΠΙΣ. ΤΩΝ Η/Υ
ΓΚΟΥΝΤΙΔΟΥΔΗΣ - ΔΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΣ
10:30-12:30          
ΩΡΑ ΔΕΥΤΕΡΑ 15 ΜΑΙΟΥ ΤΡΙΤΗ 16 ΜΑΙΟΥ ΤΕΤΑΡΤΗ 17 ΜΑΙΟΥ ΠΕΜΠΤΗ 18 ΜΑΙΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 19 ΜΑΙΟΥ
8:20-10:30 ΓΕΩΜΕΤΡΙΑ
ΚΙΚΙΔΑΚΗ - ΜΠΑΛΤΖΙΔΗΣ
ΝΕΟΕΛΛΗΝΙΚΗ ΛΟΓΟΤΕΧΝΙΑ
ΒΟΥΤΣΑ - ΒΑΦΕΙΑΔΟΥ
ΣT.ΜΗΧΑΝΩΝ
ΚΟΥΜΟΥΡΙΔΟΥ - ΓΑΡΟΥΦΑΛΗ
ΣΥΣΤΗΜ ΕΛΕΓΧΟΥ ΡΥΘΜ ΚΑΙ ΑΥΤ ΕΓΚΑΤ. (Θ)
ΤΣΙΡΟΓΙΑΝΝΗΣ - ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ
ΦΥΣΙΚΗ
ΒΑΛΑΚΑΣ - ΣΤΑΜΟΥΔΗ
10:30-12:30 ΑΓΓΛΙΚΑ
ΗΛΙΑΔΟΥ - ΜΑΧΜΟΥΤ
    ΣΥΣΤΗΜ ΕΛΕΓΧΟΥ ΡΥΘΜ ΚΑΙ ΑΥΤ ΕΓΚΑΤ.(Ε)
ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ - ΖΙΩΓΑΣ
 
ΩΡΑ ΔΕΥΤΕΡΑ 22 ΜΑΙΟΥ ΤΡΙΤΗ 23 ΜΑΙΟΥ ΤΕΤΑΡΤΗ 24 ΜΑΙΟΥ ΠΕΜΠΤΗ 25 ΜΑΙΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 26 ΜΑΙΟΥ
8:20-10:30 ΧΗΜΕΙΑ
ΣΤΑΜΟΥΔΗ ΒΑΛΑΚΑΣ
ΝΕΟΕΛ. ΓΛΩΣΣΑ
ΒΟΥΤΣΑ - ΒΑΦΕΙΑΔΟΥ
ΣΤΟΙΧ. ΨΥΞΗΣ ΚΛΙΜΑΤ.(Θ)
ΚΟΥΜΟΥΡΙΔΟΥ - ΓΑΡΟΥΦΑΛΗ
  ΕΓΚΑΤ. ΚΛΙΜΑΤΙΣΜΟΥ (Θ)
ΚΥΡΙΣΚΟΖΟΓΛΟΥ - ΝΑΚΟΣ
10:30-12:30 ΜΗΧ. ΣΧΕΔ. ΨΥΞΗΣ ΑΕΡΙΣΜΟΥ
ΖΙΩΓΑΣ - ΓΚΙΚΑΣ
  ΣΤΟΙΧΕΙΑ ΨΥΞΗΣ ΚΛΙΜΑΤΙΣΜΟΥ (Ε)
ΚΟΥΜΟΥΡΙΔΟΥ - ΖΙΩΓΑΣ
  ΕΓΚΑΤ. ΚΛΙΜΑΤΙΣΜΟΥ (Ε.)
ΚΥΡΙΣΚΟΖΟΓΛΟΥ - ΝΑΚΟΣ

 

 

ΤΕΧΝΙΚΟΣ ΟΧΗΜΑΤΩΝ

ΩΡΑ ΔΕΥΤΕΡΑ ΤΡΙΤΗ ΤΕΤΑΡΤΗ ΠΕΜΠΤΗ 11 ΜΑΙΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 12 ΜΑΙΟΥ
8:20-10:30       ΑΛΓΕΒΡΑ
ΚΙΚΙΔΑΚΗ - ΜΠΑΛΤΖΙΔΗΣ
ΕΙΣΑΓΩΓΗ ΣΤΙΣ ΑΡΧΕΣ ΤΗΣ ΕΠΙΣ. ΤΩΝ Η/Υ
ΓΚΟΥΝΤΙΔΟΥΔΗΣ - ΔΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΣ
10:30-12:30          
ΩΡΑ ΔΕΥΤΕΡΑ 15 ΜΑΙΟΥ ΤΡΙΤΗ 16 ΜΑΙΟΥ ΤΕΤΑΡΤΗ 17 ΜΑΙΟΥ ΠΕΜΠΤΗ 18 ΜΑΙΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 19 ΜΑΙΟΥ
8:20-10:30 ΓΕΩΜΕΤΡΙΑ
ΚΙΚΙΔΑΚΗ - ΜΠΑΛΤΖΙΔΗΣ
ΝΕΟΕΛΛΗΝΙΚΗ ΛΟΓΟΤΕΧΝΙΑ
ΒΟΥΤΣΑ - ΒΑΦΕΙΑΔΟΥ
ΣT.ΜΗΧΑΝΩΝ
ΚΟΥΜΟΥΡΙΔΟΥ - ΓΑΡΟΥΦΑΛΗ
ΣΥΣΤΗΜΑΤΑ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟΥ ΙΙ (Θ)
ΠΑΠΑΣΤΑΜΟΥ - ΡΟΣΔΟΚΗΣ
ΦΥΣΙΚΗ
ΒΑΛΑΚΑΣ - ΣΤΑΜΟΥΔΗ
10:30-12:30 ΑΓΓΛΙΚΑ
ΗΛΙΑΔΟΥ - ΜΑΧΜΟΥΤ
    ΣΥΣΤΗΜΑΤΑ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟΥ ΙΙ (Ε.)
ΠΑΠΑΣΤΑΜΟΥ - ΑΓΓΕΛΑΚΗΣ - ΜΠΑΝΙΩΤΗΣ - ΡΟΣΔΟΚΗΣ
 
ΩΡΑ ΔΕΥΤΕΡΑ 22 ΜΑΙΟΥ ΤΡΙΤΗ 23 ΜΑΙΟΥ ΤΕΤΑΡΤΗ 24 ΜΑΙΟΥ ΠΕΜΠΤΗ 25 ΜΑΙΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 26 ΜΑΙΟΥ
8:20-10:30 ΧΗΜΕΙΑ
ΣΤΑΜΟΥΔΗ ΒΑΛΑΚΑΣ
ΝΕΟΕΛ. ΓΛΩΣΣΑ
ΒΟΥΤΣΑ - ΒΑΦΕΙΑΔΟΥ
ΜΗΧ. ΕΣΩΤΕΡ.ΚΑΥΣΗΣ ΙΙ (Θ)
ΠΑΠΑΣΤΑΜΟΥ - ΚΥΡΙΣΚΟΖΟΓΛΟΥ
  ΤΕΧΝ. ΕΛΕΓΧΩΝ ΚΑΙ ΔΙΑΓΝΩΣΕΩΝ (Θ)
ΤΣΙΡΟΓΙΑΝΝΗΣ - ΡΟΖΟΣ
10:30-12:30     ΜΗΧ. ΕΣΩΤ.ΚΑΥΣΗΣ ΙΙ (Ε.)
ΠΑΠΑΣΤΑΜΟΥ - ΜΠΑΝΙΩΤΗΣ - ΚΥΡΙΣΚΟΖΟΓΛΟΥ
  ΤΕΧΝ. ΕΛΕΓ. ΚΑΙ ΔΙΑΓΝΩΣΕΩΝ (Ε.)
ΤΣΙΡΟΓΙΑΝΝΗΣ - ΡΟΖΟΣ

 

 

 

ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΙΚΩΝ ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΩΝ

ΩΡΑ ΔΕΥΤΕΡΑ ΤΡΙΤΗ ΤΕΤΑΡΤΗ ΠΕΜΠΤΗ 11 ΜΑΙΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 12 ΜΑΙΟΥ
8:20-10:30       ΑΛΓΕΒΡΑ
ΚΙΚΙΔΑΚΗ - ΜΠΑΛΤΖΙΔΗΣ
ΕΙΣΑΓΩΓΗ ΣΤΙΣ ΑΡΧΕΣ ΤΗΣ ΕΠΙΣ. ΤΩΝ Η/Υ
ΓΚΟΥΝΤΙΔΟΥΔΗΣ - ΔΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΣ
10:30-12:30          
ΩΡΑ ΔΕΥΤΕΡΑ 15 ΜΑΙΟΥ ΤΡΙΤΗ 16 ΜΑΙΟΥ ΤΕΤΑΡΤΗ 17 ΜΑΙΟΥ ΠΕΜΠΤΗ 18 ΜΑΙΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 19 ΜΑΙΟΥ
8:20-10:30 ΓΕΩΜΕΤΡΙΑ
ΚΙΚΙΔΑΚΗ - ΜΠΑΛΤΖΙΔΗΣ
ΝΕΟΕΛΛΗΝΙΚΗ ΛΟΓΟΤΕΧΝΙΑ
ΒΟΥΤΣΑ - ΒΑΦΕΙΑΔΟΥ
ΗΛΕΚΤΡΙΚΕΣ ΜΗΧΑΝΕΣ
ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΥ - ΓΚΑΖΙΝΟΣ
ΗΛΕΚΤ. ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ (Θ.)
ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΥ - ΑΛΑΜΠΕΗΣ
ΦΥΣΙΚΗ
ΒΑΛΑΚΑΣ - ΣΤΑΜΟΥΔΗ
10:30-12:30 ΑΓΓΛΙΚΑ
ΗΛΙΑΔΟΥ - ΜΑΧΜΟΥΤ
    ΗΛΕΚΤ. ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ (Ε.)
ΑΛΑΜΠΕΗΣ - ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΥ
 
ΩΡΑ ΔΕΥΤΕΡΑ 22 ΜΑΙΟΥ ΤΡΙΤΗ 23 ΜΑΙΟΥ ΤΕΤΑΡΤΗ 24 ΜΑΙΟΥ ΠΕΜΠΤΗ 25 ΜΑΙΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 26 ΜΑΙΟΥ
8:20-10:30 ΧΗΜΕΙΑ
ΣΤΑΜΟΥΔΗ ΒΑΛΑΚΑΣ
ΝΕΟΕΛ. ΓΛΩΣΣΑ
ΒΟΥΤΣΑ - ΒΑΦΕΙΑΔΟΥ
ΗΛΕΚΤΡΟΤΕΧΝΙΑ ΙΙ (Θ)
ΓΚΑΖΙΝΟΣ - ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΥ
  ΑΥΤ ΠΡΟΓΡΑΜΜ. ΛΟΓΙΚΗΣ (Θ)
ΡΟΖΟΣ - ΓΚΑΖΙΝΟΣ
10:30-12:30 ΕΡΓΑΣ. ΗΛΕΚΤΡΟΤ. ΚΑΙ ΗΛΕΚΤΡΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΩΝ
ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΥ - ΛΥΡΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ
      ΑΥΤ ΠΡΟΓΡΑΜΜ. ΛΟΓΙΚΗΣ (Ε)
ΓΚΑΖΙΝΟΣ - ΛΥΡΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ

 

 

 

ΣΧΕΔΙΑΣΤΩΝ ΔΟΜΙΚΩΝ ΕΡΓΩΝ

ΩΡΑ ΔΕΥΤΕΡΑ ΤΡΙΤΗ ΤΕΤΑΡΤΗ ΠΕΜΠΤΗ 11 ΜΑΙΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 12 ΜΑΙΟΥ
8:20-10:30       ΑΛΓΕΒΡΑ
ΚΙΚΙΔΑΚΗ - ΜΠΑΛΤΖΙΔΗΣ
ΕΙΣΑΓΩΓΗ ΣΤΙΣ ΑΡΧΕΣ ΤΗΣ ΕΠΙΣ. ΤΩΝ Η/Υ
ΓΚΟΥΝΤΙΔΟΥΔΗΣ - ΔΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΣ
10:30-12:30          
ΩΡΑ ΔΕΥΤΕΡΑ 15 ΜΑΙΟΥ ΤΡΙΤΗ 16 ΜΑΙΟΥ ΤΕΤΑΡΤΗ 17 ΜΑΙΟΥ ΠΕΜΠΤΗ 18 ΜΑΙΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 19 ΜΑΙΟΥ
8:20-10:30 ΓΕΩΜΕΤΡΙΑ
ΚΙΚΙΔΑΚΗ - ΜΠΑΛΤΖΙΔΗΣ
ΝΕΟΕΛΛΗΝΙΚΗ ΛΟΓΟΤΕΧΝΙΑ
ΒΟΥΤΣΑ - ΒΑΦΕΙΑΔΟΥ
ΣΧΕΔΙΟ ΠΟΛΙΤΙΚΟΥ ΜΗΧΑΝΙΚΟΥ ΚΑΙ ΕΡΓΩΝ ΥΠΟΔ (Θ+Ε)
ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ - ΒΑΒΟΥΡΑ
ΟΡΓΑΝΩΣΗ ΤΕΧΝ. ΕΡΓΩΝ (Θ)
ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ - ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΟΣ
ΦΥΣΙΚΗ
ΒΑΛΑΚΑΣ - ΣΤΑΜΟΥΔΗ
10:30-12:30 ΑΓΓΛΙΚΑ
ΗΛΙΑΔΟΥ - ΜΑΧΜΟΥΤ
    ΟΡΓΑΝΩΣΗ ΤΕΧΝ. ΕΡΓΩΝ (Ε.)
ΚΕΛΛΑΡΟΥ - ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΟΣ
ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΙΚΟ ΣΧΕΔΙΟ
ΚΕΛΛΑΡΟΥ - ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΟΣ
3ΩΡΕΣ
ΩΡΑ ΔΕΥΤΕΡΑ 22 ΜΑΙΟΥ ΤΡΙΤΗ 23 ΜΑΙΟΥ ΤΕΤΑΡΤΗ 24 ΜΑΙΟΥ ΠΕΜΠΤΗ 25 ΜΑΙΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 26 ΜΑΙΟΥ
8:20-10:30 ΧΗΜΕΙΑ
ΣΤΑΜΟΥΔΗ ΒΑΛΑΚΑΣ
ΝΕΟΕΛ. ΓΛΩΣΣΑ
ΒΟΥΤΣΑ - ΒΑΦΕΙΑΔΟΥ
ΕΦΑΡΜΟΓΕΣ ΓΕΩΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΣΤΑ ΤΕ
ΚΕΛΛΑΡΟΥ - ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΟΣ
  ΟΙΚΟΔΟΜΙΚΗ
ΚΕΛΛΑΡΟΥ - ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ
10:30-12:30 ΣΧΕΔ ΔΟΜΙΚΩΝ ΕΡΓΩΝ ΜΕ ΗΥ
ΒΑΒΟΥΡΑ - ΠΑΣΧΑΛΙΔΟΥ
3ΩΡΕΣ
       

 

 

 

ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΩΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ ΣΥΣΤΗΜΑΤΩΝ ΚΑΙ ΔΙΚΤΥΩΝ

ΩΡΑ ΔΕΥΤΕΡΑ ΤΡΙΤΗ ΤΕΤΑΡΤΗ ΠΕΜΠΤΗ 11 ΜΑΙΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 12 ΜΑΙΟΥ
8:20-10:30       ΑΛΓΕΒΡΑ
ΚΙΚΙΔΑΚΗ - ΜΠΑΛΤΖΙΔΗΣ
ΕΙΣΑΓΩΓΗ ΣΤΙΣ ΑΡΧΕΣ ΤΗΣ ΕΠΙΣ. ΤΩΝ Η/Υ
ΓΚΟΥΝΤΙΔΟΥΔΗΣ - ΔΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΣ
10:30-12:30          
ΩΡΑ ΔΕΥΤΕΡΑ 15 ΜΑΙΟΥ ΤΡΙΤΗ 16 ΜΑΙΟΥ ΤΕΤΑΡΤΗ 17 ΜΑΙΟΥ ΠΕΜΠΤΗ 18 ΜΑΙΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 19 ΜΑΙΟΥ
8:20-10:30 ΓΕΩΜΕΤΡΙΑ
ΚΙΚΙΔΑΚΗ - ΜΠΑΛΤΖΙΔΗΣ
ΝΕΟΕΛΛΗΝΙΚΗ ΛΟΓΟΤΕΧΝΙΑ
ΒΟΥΤΣΑ - ΒΑΦΕΙΑΔΟΥ
ΤΕΧΝ. ΔΙΚΤΥΩΝ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΩΝ (Θ)
ΑΞΙΩΤΙΔΗΣ - ΚΑΣΑΠΗΣ
ΔΙΑΧ ΕΓΚΑΤ ΚΑΙ ΣΥΝΤΗΡΗΣΗ ΗΛΕΚΤΡΟΝ ΣΥΣΤΗΜΑΤΩΝ (Θ)
ΑΞΙΩΤΙΔΗΣ - ΜΙΣΙΡΛΗΣ
ΦΥΣΙΚΗ
ΒΑΛΑΚΑΣ - ΣΤΑΜΟΥΔΗ
10:30-12:30 ΑΓΓΛΙΚΑ
ΗΛΙΑΔΟΥ - ΜΑΧΜΟΥΤ
  ΔΙΚΤΥΑ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΙΚΩΝ ΣΥΣΤΗΜΑΤΩΝ (Ε)
ΑΞΙΩΤΙΔΗΣ - ΚΑΣΑΠΗΣ
ΔΙΑΧ ΕΓΚΑΤ ΚΑΙ ΣΥΝΤΗΡΗΣΗ ΗΛΕΚΤΡΟΝ ΣΥΣΤΗΜΑΤΩΝ (Ε)
ΚΑΣΑΠΗΣ - ΜΙΣΙΡΛΗΣ
 
ΩΡΑ ΔΕΥΤΕΡΑ 22 ΜΑΙΟΥ ΤΡΙΤΗ 23 ΜΑΙΟΥ ΤΕΤΑΡΤΗ 24 ΜΑΙΟΥ ΠΕΜΠΤΗ 25 ΜΑΙΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 26 ΜΑΙΟΥ
8:20-10:30 ΧΗΜΕΙΑ
ΣΤΑΜΟΥΔΗ ΒΑΛΑΚΑΣ
ΝΕΟΕΛ. ΓΛΩΣΣΑ
ΒΟΥΤΣΑ - ΒΑΦΕΙΑΔΟΥ
ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΕΣ ΜΕΤΡΗΣΕΙΣ ΚΑΙ ΣΥΣΤΗΜΑΤΑ ΑΣΦΑΛΕΙΑΣ (Θ)
ΚΑΤΣΙΜΙΓΑΣ - ΜΙΣΙΡΛΗΣ
  ΨΗΦΙΑΚΑ ΣΥΣΤΗΜΑΤΑ
ΚΑΤΣΙΜΙΓΑΣ - ΚΑΣΑΠΗΣ
10:30-12:30     ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΕΣ ΜΕΤΡΗΣΕΙΣ ΚΑΙ ΣΥΣΤΗΜΑΤΑ ΑΣΦΑΛΕΙΑΣ (Ε)
ΚΑΤΣΙΜΙΓΑΣ - ΜΙΣΙΡΛΗΣ
  ΕΡΓ. ΗΛΕΚΤΟΝΙΚΩΝ ΣΥΣΤΗΜΑΤΩΝ
ΑΞΙΩΤΙΔΗΣ - ΜΙΣΙΡΛΗΣ

 

 

 

ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΙΚΩΝ ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΩΝ ΚΑΙ ΚΑΤΑΣΚΕΥΩΝ

ΩΡΑ ΔΕΥΤΕΡΑ ΤΡΙΤΗ ΤΕΤΑΡΤΗ ΠΕΜΠΤΗ 11 ΜΑΙΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 12 ΜΑΙΟΥ
8:20-10:30       ΑΛΓΕΒΡΑ
ΚΙΚΙΔΑΚΗ - ΜΠΑΛΤΖΙΔΗΣ
ΕΙΣΑΓΩΓΗ ΣΤΙΣ ΑΡΧΕΣ ΤΗΣ ΕΠΙΣ. ΤΩΝ Η/Υ
ΓΚΟΥΝΤΙΔΟΥΔΗΣ - ΔΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΣ
10:30-12:30          
ΩΡΑ ΔΕΥΤΕΡΑ 15 ΜΑΙΟΥ ΤΡΙΤΗ 16 ΜΑΙΟΥ ΤΕΤΑΡΤΗ 17 ΜΑΙΟΥ ΠΕΜΠΤΗ 18 ΜΑΙΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 19 ΜΑΙΟΥ
8:20-10:30 ΓΕΩΜΕΤΡΙΑ
ΚΙΚΙΔΑΚΗ - ΜΠΑΛΤΖΙΔΗΣ
ΝΕΟΕΛΛΗΝΙΚΗ ΛΟΓΟΤΕΧΝΙΑ
ΒΟΥΤΣΑ - ΒΑΦΕΙΑΔΟΥ
ΣT. ΜΗΧΑΝΩΝ
ΚΟΥΜΟΥΡΙΔΟΥ - ΓΑΡΟΥΦΑΛΗ
ΜΗΧ. ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑ (Θ)
ΚΥΡΙΣΚΟΖΟΓΛΟΥ - ΓΚΙΚΑΣ
ΦΥΣΙΚΗ
ΒΑΛΑΚΑΣ - ΣΤΑΜΟΥΔΗ
10:30-12:30 ΑΓΓΛΙΚΑ
ΗΛΙΑΔΟΥ - ΜΑΧΜΟΥΤ
    ΜΗΧ. ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑ (Ε.)
ΓΚΙΚΑΣ - ΚΥΡΙΣΚΟΖΟΓΛΟΥ
 
ΩΡΑ ΔΕΥΤΕΡΑ 22 ΜΑΙΟΥ ΤΡΙΤΗ 23 ΜΑΙΟΥ ΤΕΤΑΡΤΗ 24 ΜΑΙΟΥ ΠΕΜΠΤΗ 25 ΜΑΙΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 26 ΜΑΙΟΥ
8:20-10:30 ΧΗΜΕΙΑ
ΣΤΑΜΟΥΔΗ ΒΑΛΑΚΑΣ
ΝΕΟΕΛ. ΓΛΩΣΣΑ
ΒΟΥΤΣΑ - ΒΑΦΕΙΑΔΟΥ
ΣΤΟΙΧ. ΨΥΞΗΣ ΚΛΙΜΑΤ.(Θ)
ΚΟΥΜΟΥΡΙΔΟΥ - ΓΑΡΟΥΦΑΛΗ
  ΑΝΕΛΚΥΣΤΗΡΕΣ - ΑΝΥΨΩΤΙΚΕΣ ΜΗΧΑΝΕΣ
ΦΩΤΕΙΝΙΑΣ - ΓΑΡΟΥΦΑΛΗ
10:30-12:30 ΣΤΟΙΧ. ΣΧΕΔ ΚΕΝΤΡ. ΘΕΡΜΑΝΣΕΩΝ
ΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΥ - ΓΑΡΟΥΦΑΛΗ
  ΣΤΟΙΧΕΙΑ ΨΥΞΗΣ ΚΛΙΜΑΤΙΣΜΟΥ (Ε)
ΖΙΩΓΑΣ - ΓΑΡΟΥΦΑΛΗ
   

Εξωτερικοί Ιστότοποι